info@szkolajurgow.pl Podokólne 1, 34-532 Jurgów, Polska

Zimowiska/grupy

Obsługujemy grupy zorganizowane. Stoki narciarskie w Jurgowie doskonale nadają się do organizacji zajęć. Dysponujemy łatwymi trasami, przenośnikiem taśmowym oraz wyciągami orczykowymi.

Jurgów SKI to:

• uśmiechnięta kadra instruktorów,
  • wejścia poza kolejnością,
  • super ceny skipasów,
  • wypożyczenie sprzętu dla grup.

Skontaktuj się z nami - wycenimy i obsłużymy Wasz autokar.

Pozostałe szkolenia

Szkolenie narciarskie

Szkolenie narciarskie dla dzieci i dorosłych w toku indywidualnym oraz grupowym.

Szkolenie snowboard

Szkolenie snowboardowe dla dzieci i dorosłych w toku indywidualnym oraz grupowym.

Bawialnia

Zapraszamy do naszej bawialni dla najmłodszych.

Zawody Narciarskie

Jurgów Ski dysponuje świetnymi trasami o różnym nachyleniu do organizacji profesjonalnych zawodów narciarskich.

Nie czekaj i skontaktuj
się z nami