info@szkolajurgow.pl Podokólne 1, 34-532 Jurgów, Polska

NA JAKIEJ TRASIE ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA ?

Szkoła narciarska i snowboardowa prowadzi zajęcia na wszystkich trasach Jurgów-Ski. Dopasowujemy stok pod indywidualne preferencję klienta lub stopień zaawansowania.

JAK UMÓWIĆ SIĘ NA LEKCJE JAZDY NA NARTACH?

Nic prostszego!

Zarezerwuj lekcję online, kontaktując się z nami pod numerem tel: 792 000 011 lub mailowy bądź poprzez media społecznościowe szkoły Jurgów-Ski.

CZY ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYPOŻYCZENIA SPRZĘTU?

Oczywiście!

Stacja Narciarska Jurgów-Ski oferuje możliwość wypożyczenia pełnego sprzętu narciarskiego. Mamy narty zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Dla klientów naszej szkoły 10 % rabatu.

GDZIE ZNAJDUJĄ SIĘ BIURA SZKOŁY ?

Na terenie Stacji Narciarskiej Jurgów znajdują się dwa dobrze oznaczone biura szkoły, w których wykwalifikowana kadra czekam na Państwa.

OD JAKIEGO WIEKU DZIECI MOGĄ ZACZĄĆ JEŹDZIĆ NA NARTACH ?

Mówi się, że dzieci mogą zacząć uczyć się jazdy na nartach już od 4 roku życia. Jednak jest to sprawa bardzo indywidualna. Jedno dziecko rozwija się ruchowo szybciej, a inne dzieci potrzebują więcej czasu i są gotowe na jazdę na nartach później, np. w wieku czterech lub nawet pięciu lat.

CZY INSTRUKTORZY SZKOŁY SĄ WYSZKOLENI POD KĄTEM NAUCZANIA MAŁYCH DZIECI?

Każdy instruktor narciarstwa czy snowboardu szkoły posiada wszystkie uprawnienia oraz co chyba najważniejsze duże doświadczenie niezbędne do nauczania najmłodszych. Dodatkowo Szkoła od lat wdraża system nauczania dzieci na podstawie programu Sitnuś dostosowanego dla najmłodszych adeptów narciarstwa.

JAK DŁUGO POWINNA TRWAĆ PIERWSZA LEKCJA Z TRENEREM ?

Pierwsza lekcja z instruktorem powinna być dostosowana do wieku i kondycji fizycznej ucznia. Może ona trwać od 50 minut do dwóch godzin.

JAK SIĘ UBRAĆ NA NARTY ?

Strój narciarski powinien być dopasowany do warunków zimowych. Potrzebujemy zatem: kurtki i spodni zimowych (nie przemakalnych), pary rękawic, czapkę, odpowiednią bieliznę termiczną, skarpety narciarskie, okulary lub gogle. Niezbędnym wyposażeniem narciarza są oczywiście narty, buty, kijki narciarskie (według zalecenia instruktora) oraz kask. Jeżeli nie posiadamy własnego sprzętu zawsze możemy skorzystać z usług naszej wypożyczalni - 10 % rabatu.

JAKI JEST KOSZT ZAJĘĆ ?

To zależy!

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem

CENNIK